Cam Balkon

Balkon (İtalyanca: balcone), insanların yaşamsal alanlardaki yapılarında son dış duvar konumu önünde, sıklıkla üstü de açık olan bölüm olarak adlandırılır. Balkonlara iç mekandan bir kapı vasıtası ile geçiş yapılmaktadır. Büyük konaklarda iç avluya bakan büyük kapıların açıldığı bir tarafı avluya bakan koridorlar da birer balkon olarak değerlendirilmektedir.

Balkon ebatları ve biçimleri kültürden kültüre, binadan binaya farklılık göstermektedir. Balkonlar yaşam alanı olarak oturmak, yemek yemek, çamaşır kurutmak gibi yaşamsal işler için tercih edilmektedir. Şehirlerdeki bazı balkonlar, camlı doğramalarla kapatılarak evlere dahil edilmekte ve bunlara katlanır cam balkon adı günümüzde verilmektedir..

Cam balkon imalatı konusunda yılların tecrübesine sahip olan Windowsan firmasının öncelikle her zaman iş güvenliğine en üst seviyede özen gösterdiğini belirtmek isteriz. İmalat aşamasındaki cam balkon modelleri için gerekli olan ekibimizin kalifikasyonu dahil olmak üzere tüm sertifikasyonlara haiz olunup, gerekli eğitimlerden başarı ile geçilerek çalışmaların yapıldığını ayrıca kullanmış olduğumuz imalat ekipmanlarının da en son model teknolojiye sahip üstün performanslı cihazlar olduğunu da gönül ferahlığı ile beyan edebiliriz. Cam balkon fiyatları isteklerinize göre özel projelendirilen ürünler olacağından bizlere yapılacak alanın görsel bilgileri ve ölçülerini ulaştırdığınızda mimarlarımızın size dönüş yapacağı bölüme kadar arka planda nasıl işlemlerden geçtiğini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.